DUŠE stroje

16. 3. 2016 od 16:00 do 19:00

V rámci výstavy DUŠE PENĚZ a projektu MÁŠ UMĚLECKÉ STŘEVO? připravilo centrum DOX jedinečnou příležitost nejen pro studenty středních, vysokých a vyšších odborných škol – grafický workshop s Veronikou Vlkovou.


Účastníci workshopu budou mít možnost pracovat s grafickými tablety společnosti Wacom a pod dohledem mladé a inspirativní umělkyně. Veronika Vlková se aktuálně prezentuje v autorské dvojici s Janem Šrámkem (VJ Kolouch, Anymade), má za sebou spoustu projektů napříč různými (nejen výtvarnými) žánry a člověk je pokaždé překvapen, kde zase narazil na její stopy. Veronika nabídne v DOXu nejdříve vlastní komentář výstavy „o duši peněz“, dále představí svou tvorbu a pro účastníky workshopu připraví jeho zadání.


Kromě nejvyspělejších tabletů značky Wacom bude k otestování připravena i speciální řada „Cintiq“ určená profesionálním výtvarníkům.

Důležité upozornění pro zájemce o workshop:


Workshop předpokládá nejen základní znalosti práce s grafickým tabletem, nutná je znalost buď Adobe Illustrator nebo Photoshop. Při rezervaci může být dána přednost účastníkům, kteří zašlou své portfolio / ukázku vlastní práce.


Podmínkou účasti je vlastní počítač (s programy Adobe Illustrator/ Photoshop), případně je možné si přinést vlastní grafický tablet.

Výsledné práce účastníků:

Vstup: 90 Kč


Kapacita je omezena na 20 osob.


Více informací a rezervace: jiri@dox.cz

www.wacom.com


www.umeleckestrevo.cz

DOX Prague, a.s