Střed zájmu: PITCHING

14. 10. 2014 od 10:00 do 14:00

OMLOUVÁME SE, ALE KAPACITA PŘEDNÁŠKY JE UŽ BOHUŽEL NAPLNĚNA!


Připravujete festival, výstavu, divadelní představení či jinou kulturní akci? Chcete vzbudit nadšení pro svůj nápad? Dokážete projekt prezentovat tak, aby získal partnery a finance? Víte, čím Váš projekt nejvíce zaujme a jak ho prosadit?


Kancelář Kreativní Evropa, Centrum současného umění DOX a projekt STARTPOINT: Prize for Emerging Artists vás zvou na seminář STŘED ZÁJMU: PITCHING. Seminář povede Sibylle Kurz, mezinárodně uznávaná lektorka prezentace komunikačních a prezentačních dovedností v oblasti filmového, nakladatelského a hudebního průmyslu. Specializuje se na pitching – prezentaci projektů a její výuku. Pracuje pro řadu evropských škol a institucí, je členkou Evropské filmové akademie a autorkou několika publikací, mj. knihy Pitch it!, kterou v roce 2014 v českém překladu vydalo Nakladatelství AMU.

Program:


10 – 12.20h | seminář – rešerše a příprava na prezentaci, porozumění různým situacím a výběr vhodného přístupu k nim, čím nejlépe představit váš projekt, struktura prezentace, zvládání stresových situací


13 – 14h | komentovaná prohlídka výstavy STARTPOINT: Prize for Emerging Artists


PITCH JE TERMÍN PRO ÚČINNOU PREZENTACI PROJEKTU ČI MYŠLENKY, JEJÍMŽ CÍLEM JE PŘEDSTAVIT NÁPAD ČI NÁMĚT TAK, ABY OKAMŽITĚ ZAUJAL A ZÁROVEŇ ZÍSKAL PROSTŘEDKY NA REALIZACI.


Něco prezentovat je pro někoho nervy drásající proces, pro jiného procházka růžovou zahradou. Připravit lepší prezentaci a zvýšit tak svou šanci na úspěch přitom může každý. Komunikační dovednosti jsou nejvíce opomíjenou stránkou propagace projektu. Cílem semináře je pochopení jasné, konzistentní a přitom stručné techniky komunikace, která umožňuje prezentovat projekt několika slovy a zároveň nezapomenout na hlavní záměr – získat partnera pro projekt.


Akce bude probíhat v angličtině, se simultánním tlumočením do češtiny.


Součástí programu je rovněž komentovaná prohlídka výstavy STARTPOINT: Prize for Emerging Artists.


K účasti se prosím registrujte na webu culturenet.cz ZDE.


Vstup: 170 Kč / studenti zdarma


Vstupenky je možné zakoupit předem nebo přímo na místě v den konání akce na pokladně centra DOX.