Václav Havel - Tomki Němec, Fotografie.

24. 11. 2016 od 17:00 do 20:00

Pozdní autogramiáda knihy

Tomki Němec vydává knihu ikonicky známých i doposud nepublikovaných fotografií zachycujících Václava Havla. Některé z fotografií můžete nalézt i na výstavě HAVEL, která v centru DOXu běží do 13. 2. 2017.


Ve čtvrtek 24. listopadu od 17:00 bude kniha Václav Havel - Tomki Němec, Fotografie. představena v centru DOX za přítomnosti autora knihy. Zájemci budou mít možnost si knihu nechat od Tomkiho Němce podepsat od 17:00 do 20:00. V 19:00 proběhne krátká, autorem komentovaná prohlídka výstavy HAVEL.


Fotograf Václava Havla, Tomki Němec ke knize říká: „Prošel jsem po letech svůj archiv a vybral známé i nově objevené fotografie. S odstupem čtvrtstoletí je neuvěřitelné, v jak úžasné době jsem měl to štěstí žít a fotografovat. V době naděje, v času pozitivní energie. Prožil jsem kus života s výjimečným člověkem, jímž Václav Havel byl. Kniha je svědectvím o době, o něm a o mně, o nás všech. Budu rád, když Vám přinese radost.“


Vzhledem k velikému zájmu o knihu, které se již moc nedostává, bude na místě k dispozici pouze 200 knih v českém a 100 knih v anglickém jazyce. Cena knihy je 1989,- Kč.


Více informací o vzniku publikace, rozsahu a parametrech naleznete na: www.knihahavel.cz.


Vstup na akci je zdarma.

DOX Prague, a.s