Galerie hrou


Galerie hrou je netradiční způsob, jakým můžete s dětmi poznat Centrum současného umění DOX a výstavy, které pořádá. Desky s pracovními listy, tvůrčí úkoly spolu s brašnou, ve které najdete různé výtvarné materiály, vás interaktivním způsobem provede expozicemi, umožní vám diskutovat nad vystavenými uměleckými díly, architekturou i designem, tvořit, hrát si a pořádně si návštěvu centra DOX užít!


V centru DOX mohou rodiny s dětmi běžně využívat možnosti objednávky tzv. vzdělávacích (animačních) programů, tedy interaktivních dvouhodinových programů vedených lektorem, nebo se zúčastnit různých rodinných dílen. Galerie hrou vychází vstříc všem rodinám, které si nestihly dopředu objednat program, o nabídce před svou návštěvou nevěděly, nevešly se do omezené kapacity dílen nebo se jim nehodil čas konání programu. Nyní mohou využít flexibilní možnosti zahrát si tuto hru kdykoli během otevírací doby.


Hru si rodiče s dětmi nebo další zájmové skupiny mohou kdykoli během otevírací doby zapůjčit na pokladně a spolu s novým kamarádem DOXíkem se zúčastnit zábavného putování.

Hra je k dispozici také v anglické verzi.


Cílová skupina:
 rodiče a děti ve věku 5 – 12 let 

Dostupnost: Hra není dostupná pro každou probíhající výstavu, informace o možnostech zapůjčení a aktuálních pracovních listech vám podají pracovníci na pokladně. 

Délka programu: 90 - 120 minut

Cena: 50 Kč k platné vstupence, zdarma pro členy Klubu přátel DOX
Aktuální pracovní listy k nahlédnutí:  

                    - 


DOX stálé pracovní listy -  výstavy  ,  příběhy  ,  pohledy
DOX Prague, a.s