Léto s DOXíkem

12. 7. - 30. 8. 2014

Odpočinout od školy i od školky si můžete nejen u bazénu! Letní programy centra DOX se ponesou v duchu her a interaktivních setkání se současným uměním a architekturou. Čtyři letní sobotní odpoledne tak můžete se svými dětmi či vnoučaty strávit v galerijním prostředí obklopeni uměleckými díly a za doprovodu našich lektorů si společně užít rodinné kreativní chvilky.


30. 8. | 14 – 17h


V první linii

Na první pohled to vypadá jako výtvarná dílna o válce a skutečně je tomu tak, ale přeci úplně jinak. Každý z nás, velký i malý, můžeme stát občas „v první linii“ a pak potřebujeme odvahu a rozhodnost. Zkuste svoji odvahu a štěstí v tvorbě!

Proběhlo:

16. 8. | 14 – 17h

Pohádka o továrně


Interaktivní a úspěšný program pro děti i celou rodinu ze stálé nabídky programů centra DOX, aneb jak zachránit starou továrnu a vytvořit něco úplně nového.


26. 7. | 14 – 17h


Nahoře STAVBA dole


Dětský den v DOXu vám nabídne několik souběžně probíhajících výtvarných dílen inspirovaných výstavami PRVNÍ LINIE a MARTIN RAJNIŠ: Huť architektury, které budou rozmístěny po celém centru DOX včetně dílny Kyber Kids zaměřené na 3D tisk z produkce centra CIANT.

V době války se zakopáváme do země a v době míru stavíme rozhledny – tvořivé odpoledne jako dobrodružná cesta.


12. 7. | 14 – 17h

Můj milý deníčku


Co nám stojí za zmínku? Jak si pamatujeme svůj den a příběhy? Na „deníček“ v naší výtvarné dílně není potřeba umět psát, stačí „nebát se zažít“. Výtvarná dílna je součástí výstavy PRVNÍ LINIE.

Výtvarné dílny povedou zkušení lektoři centra DOX.

 

Pro děti od 5 let do 99 let.


Vstup: dospělý + dítě 90 Kč / další dítě 60 Kč


Zdarma k rodinnému členství.


Rezervace a informace: rodiny@dox.cz, tel. 295 568 104

Projekt je realizován za finanční podpory městské části Praha 7.