Prostory k pronájmu

Kromě prezentace současného umění nabízí centrum DOX pronájem jedinečných industriálních prostor, vhodných k uspořádání společenských setkání, firemních večírků, konferencí, produktových prezentací, workshopů, VIP akcí s programem, netradičních teambildingů s prvky umění a podobně.

Celková výstavní plocha centra DOX představuje více než 3000 m².

 

Prezentace prostor ke stažení
Vzducholoď

Zcela unikátní objekt vzducholodě jistě zaujme na první pohled. Přístup do vzducholodě je z horní terasy z druhého patra přední budovy. Vnitřní prostor s kapacitou 60 osob je vhodný pro tiskové konference, produktové prezentace, přednášky, panelové diskuse, menší konference, netradiční workshopy či teambuildingy. Prostor je vybaven kvalitní audiovizuální technikou a vestavěná elevace umožňuje mít pohodlný přehled z jakéhokoliv místa. Společně s terasou vzducholoď nabízí výjimečné místo pro výjimečné příležitosti.

Přístup není bezbariérový.

Vzducholoď Gulliver byla od svého vzniku již několikrát oceněna odbornou architektonickou obcí. V roce 2016 zvítězila v soutěži Veřejným interiér roku, o rok později získala cenu České komory autorizovaných inženýrů a techniků jako stavba roku 2017, v témže roce získala cenu 24. ročníku Grand Prix Architektů v kategorii designu a Nadace dřevo pro život jí v roce 2018 udělila cenu za dřevěný interiér roku.

Multifunkční sál DOX+


Multifunkční sál představuje díky svým parametrům (technické vybavení, variabilní teleskopická tribuna, navazující samostatný prostor zkušebny, další přilehlé prostory, vyšší kapacita) nový unikátní prostor střední velikosti v Praze.


Prostorová a akustická variabilnost sálu spolu s vysoce kvalitním technickým vybavením umožňuje jeho mnohostranné využití. Architektem celého komplexu je Ing. arch. Petr Hájek, který získal ocenění Architekt roku 2018. Sál DOX+ byl v roce 2018 nominován na prestižní architektonickou cenu Mies van der Rohe Award.


Budovy Centra současného umění DOX a nového objektu DOX+ jsou propojeny dramaturgicky i provozně.


Pronájem Multifunkčního sálu DOX+ zajišťuje Event Selection, s.r.o.

Zadní budova - Auditorium 


Prostor o rozloze 430 m² ve 3. patře s výjimečnou architekturou a výhledem do typické holešovické zástavby. Jedná se o reprezentativní interiér vhodný pro slavnostní společenská setkání, firemní oslavy, panelové diskuse, přednášky, konference, filmové či multimediální produkce. Variabilní víceúčelové prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou s možností dalšího dělení prostoru akustickými stěnami. Vysoké akustické parametry umožňují kvalitní reprodukovanou či živou hudební nebo divadelní produkci. Kapacita je 150 - 300 osob (v závislosti na uspořádání interiéru). V případě vyššího počtu hostů lze kapacitu tohoto prostoru rozšířit o prostor Galerie F ve 2. patře (patra jsou propojena bezbariérovou rampou).

Plánek ke stažení

Zadní budova - Galerie F

 

Prostor o rozloze 270 m² ve 2. patře, vhodný pro uspořádání společenských setkání, rautů, večírků, diskusí či produktových prezentací.


Plánek ke stažení

Kavárna + Terasa

 

Prostory o celkové rozloze 280 m² (kavárna 70 m², terasa 210 m²), vhodné pro tiskové konference, letní rauty, společenská setkání. V těsné blízkosti se nachází Studio a Galerie E. V případě potřeby je možné v těchto prostorech uspořádat akci až se třemi paralelními sekcemi.

 

Plánek ke stažení

Zadní budova - Studio

 

Prostor o rozloze 100 m² v 1. patře, vhodný pro společenská setkání, produktové prezentace, workshopy, přednášky, tiskové konference či menší filmové projekce. Nachází se v blízkosti kavárny  a sousedí s Galerií E - v případě potřeby je možné v těchto prostorech uspořádat akci se dvěma paralelními sekcemi.

 

Plánek ke stažení

Zadní budova - Galerie E

 

Prostor o rozloze 120 m² + 50 m² v 1. patře, vhodný pro uspořádání produktových prezentací, workshopů a dalších akcí. Galerie E sousedí se Studiem - v případě potřeby je možné v těchto prostorech uspořádat akci se dvěma paralelními sekcemi.

 

Plánek ke stažení

Galerie A

 

Prostor o rozloze 616 m² Galerii A lze doplnit o prostor Galerie B o rozloze 270 m². Prostory jsou vhodné pro uspořádání "koktejlu v umění" (společenského setkání přímo ve výstavě). Jsou ideální pro uspořádání kapacitně náročnějších firemních akcí, produktových prezentací či konferencí (pouze v období mezi realizacemi výstav)

 

Plánek ke stažení

DOX Prague, a.s