Festival Máme otevřeno 2022

Ať máte jasno, než vás rozptýlíme

Kdy? 20.–22. května

Centrum současného umění  DOX
Poupětova 1, Praha 7
Ukázat na mapě

Máme otevřeno! I tento rok jsme součástí komunitního festivalu, který zve do galerií, klubů, ateliérů umělců, uměleckých dílen či kreativních center. Zažijte zdarma sobotní dílny nebo objevujte výstavy a vzducholoď Gulliver, design shop a knihkupectví. V neděli 22. 5. od 14 do 18 hodin nabízíme vstup do galerie zdarma. Nechoďte okolo, přijďte dovnitř.

Program v rámci
festivalu

Máš umělecké střevo?

Na finálovém setkání už 13. ročníku Máš umělecké střevo? bude prezentovat více než dvacet skupin z celé České republiky. Mezi desítkami opravdu skvělých projektů se letos objevily práce studentů a studentek z celé republiky.


Umění poradit si

Schopnost angažovat se proti nespravedlnosti vyžaduje notnou dávku odvahy, pokud vládne nespravedlnost větší silou a mocí, než máme my. V takové situaci se může nečekaně hodit i smysl pro humor. Připojte se na dílnu s celou rodinou a společně prožijte kreativní odpoledne!


Během příběhu

Edukativní program, který na vlastní kůži zažily už stovky studentů a pedagogů, má skvělé ohlasy a je škoda neotevřít ho i pro širokou veřejnost. V rámci festivalu Máme otevřeno si můžete zažít metodu radikální empatie a metodiku Narrative 4 výjimečně i vy.