Online programy
pro všechny

Vzdělávání bez limitů, ale s těmito pravidly


 

Pro koho? Pro širokou veřejnost, rodiny s dětmi nebo jako teambuilding

Jak dlouho program trvá? 90–120 minut

Bez čeho se neobejdete? Potřebujete počítač připojený na internet s mikrofonem a kamerou, pár papírů a psací potřeby

Pro kolik osob? 4–8 dospělých nebo dětí od 12 let

Kolik stojí? 1 200 Kč/skupina
   
Jak objednat? Rezervace a další informace na jiri@dox.cz nebo na 295 568 104
 

Jedním z pilířů činnosti Centra DOX je vzdělávání. Rozvíjíme kreativitu, empatii i kritické myšlení, které se hodí všem, od předškoláků po dospělé. Inspirují nás aktuální společenské problémy a bohatý materiál nacházíme ve výstavních projektech Centra DOX. Protože se vám teď nemůžeme věnovat přímo u nás, připravili jsme vzdělávací programy v online formátu. Naučte se, jak se bezpečně pohybovat ve světě internetu nebo jak využít chybu ve svůj prospěch.

Naše online nabídka

#Datamaze: Kouzelník design

Design je všude kolem nás – ve světě přírodním i lidském. Je to skvělý pomocník, ale také se z něho lehce může stát prostředek svádění a zavádění. Ve workshopu se zaměříme na nemateriální design virtuálního rozhraní a na to, jak na nás působí.

Váháte, který program vybrat?
Náš Jirka vám rád pomůže

Kontakt

Jiří Raiterman
jiri@dox.cz
+420 295 568 104

Bez skupiny to taky jde, naše workshopy
s konkrétním termínem

Jazzové rytmy a smysly

Smysl pro rytmus je základ, na kterém každý hudebník staví a rozvíjí svůj um. Hudebním workshopem pro děti od 7 let provede bubeník Jan Hrovatitsch a kontrabasista Dušan Hanzlík.


#Datamaze: Digitální budoucnost

Jaká digitální budoucnost nás čeká? Co všechno budeme dělat a co pro nás již nebude mít smysl? Připravili jsme celodenní workshop pro mladé ve věku od 15 do 18 let.


Every data has a setting

Účastníci tohoto workshopu spolu s lektorkou Mirandou Marcus prozkoumají možnosti, jakým může technologie upozorňovat na dopady uživatelských online rozhodnutí a konání na životní prostředí.


Jakub Lanc: Komplementární měny

Ve workshopu se seznámíme s koncepty NFT (nezaměnitelné tokeny) a DeFi (decentralizované finance), dále s historií a konceptem komplementárních měn obecně.


#Datamaze: Kouzelník design

Design je skvělý pomocník, ale také se z něho lehce může stát prostředek svádění a zavádění. Ve workshopu se zaměříme na nemateriální design virtuálního rozhraní a na to, jak na nás působí. Program pro dospívající.


Je tohle konec?
Ne, to je začátek.