MÁME OTEVŘENO V DOXu

26. 4. 2018, 18:00

Prodloužená otevírací doba, vstup zdarma a zejména zajímavý program. To vše vás čeká ve čtvrtek 26. 4. večer v DOXu v rámci akce Máme otevřeno.

PROGRAM

Přijďte navštívit naše aktuální výstavy a prohlédnout si Vzducholoď Gulliver. Budeme mít otevřeno od 18h do 22h zdarma!

V prostorách DOXu bude k zhlédnutí také divadelní inscenace Sněhen souboru Dr.amAS, která je součástí doprovodného programu výstavy Ladislava Svobody Poruchy artistického spektra. V prostorách DOXu ji uvede Galerie Artwall. Zájemci o představení se musí předem registrovat na našich webových stránkách.


Velkým lákadlem bude určitě možnost navštívit nový multifunkční prostor DOX+. Svou tvorbu prostřednictvím video ukázek v něm představí jeho rezidenční divadelní soubor Farma v jeskyni

V DOX+ také sídlí soukromá architektonická škola ARCHIP, jejíž studenti si pro návštěvníky akce připravili instalaci s názvem Outside In: Prague Happiness, Part II. /​ Zvenku - uvnitř: Šťastná Praha, část II. Projekt reflektuje skutečnost, že veřejný prostor je zaplavený ubíjejícími nepotřebnými symboly. Proč je tedy nevyměnit za nové? Instalace vznikla ve spolupráci se studentským projektem Design Disco a autorkou Atoosou Ghanaei. 
Máme otevřeno probíhá již osmým rokem a záměrem akce je představit kulturní bohatství a rozmanitost Prahy 7, která se v posledních letech suverénně profiluje jako pražský Art District. DOX je hlavním organizátorem akce, které se v roce 2018 účastní téměř 40míst sídlících na Sedmičce.

Kompletní seznam míst a jejich program naleznete na Máme otevřeno 2018.


Máme otevřeno je realizováno za finanční podpory městské části Praha 7