Kdekoli jsme na dosah

Přijďte inspiraci naproti, volejte po změně!

Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Ukázat na mapě

Spojte se napřímo

Program
Michaela Šilpochová
+420 774 222 355
michaela@dox.cz

Média a PR
Hana Janišová
+420 739 573 568
hana@dox.cz

Marketing
Jáchym Klimko
+420 774 091 217
jachym@dox.cz

Fundraising a developement
Hedvika Máchová
+420 774 222 354
hedvika@dox.cz

Pronájmy 
Pavel Antoš
+420 776 302 003
pavel@dox.cz

Galerijní provoz
Kamila Švajgrová
+420 775 716 814
kamila@dox.cz

Výstavní produkce
Lucie Špačková
+420 723 178 635
spackova@dox.cz

Technická produkce DOX
Jan Šebek
+420 774 222 264
jan@dox.cz

Technická produkce DOX+
Tomáš Vondráček
+420 734 756 872
tomas@dox.cz

Rodinné a vzdělávací programy
Jiří Raiterman
+420 602 778 949
​​​jiri@dox.cz

Fakturační údaje


DOX PRAGUE, a. s. 
Poupětova 793/1, Praha 7, 170 00 
IČO: 27177718 
DIČ.: CZ27177718 


Zapsaná v OR Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 9544