Významné myšlenky potřebují prostor

Vedle prezentace současného umění máme místo i pro prezentaci vašich projektů! Využijte pro svoji akci rozlehlý industriální prostor včetně potřebného zázemí – technického vybavení i jedinečné atmosféry.
 

Najděte si místo, kde se neztratíte

Všechny prostory Centra DOX kromě Vzducholodi jsou bezbariérové. V žádném ale nemusíte zůstávat při zemi.

Náš event manager je tady jen pro vás

Už máte plán?

Členství pro firmy 

Nabízíme členství v Klubu přátel DOX. Buďte celý rok ve formě 
s roční permanentkou do DOXu. Firemní členství poskytne všem zaměstnancům členské karty se spoustou výhod včetně volného vstupu do DOXu. Rádi vás zviditelníme, uspořádáme pro vás prohlídku galerie mimo otvírací dobu nebo vám poskytneme prostor pro soukromé akce. I vaše společnost se může stát součástí příběhu Centra DOX a podpořit naši další činnost.

Darovat členství

Říká se, že i vaše akce bude povedená 

Prezentovat naše téma v DOXu bylo skvělé rozhodnutí. Hosté zvyklí na kongresové a hotelové prostory si z galerie odnesli nevšední zážitek. Z produkčního pohledu nám vyšel DOX ve všem vstříc a 100% splnil vše, na čem jsme se dohodli. Nespornou výhodou tohoto prostoru bylo i to, že nebyl ničím zasídlen, a tak se s nábytkem, světly a dalšími prvky, které tvoří atmosféru akce, dalo pracovat bez omezení. Díky tomu se nám podařilo vytvořit akci, která nadchla nejen hosty, ale i náš realizační tým. 


Natálie Šeborová
Boston Consluting Group

Nadační fond proti korupci spolupracoval již několikrát s Centrem DOX na realizaci protikorupčních vzdělávacích akcí v rámci Protikorupční akademie. Prostory studia, které jsme měli k dispozici, byly vždy profesionálně připraveny na klíč. I v případě našich „momentálních“ nápadů nám vždy zaměstnanci DOXu vyšli ve všem vstříct k maximální spokojenosti nejen nás, ale i účastníků akcí. Třešinkou na dortu jsou pak samotné prostory DOXu, zejména prostory kavárny a terasy, které slouží k relaxaci účastníků a načerpání energie o přestávkách či po ukončení akcí.

Karel Škácha
ředitel Nadačního fondu proti korupci

Dlouhodobě spolupracujeme s kolegy z Centra DOX při přípravě výročních konferencí a dalších aktivit, ke kterým nám propůjčují prostor auditoria. Při přípravě a realizaci aktivit v DOXu se setkáváme jen s příjemnými a vždy dobře naladěnými lidmi, kteří dokážou zabezpečit bezproblémový průběh akcí a drží slovo. Rádi se s kolegy do Centra současného umění vracíme pracovně. Mnohokrát, i ve svém volném čase, se přicházíme osvěžit zajímavými výstavními počiny či kulturním programem.
 

Mgr. Zdeněk Kostříž
Centrum vzdělávání skupiny Metrostav