Pojďte s rodinou ven

Využíváme potenciál současného umění a architektury. Kromě příležitosti „být spolu“ nabízíme setkání s jinakostí, prostor pro kreativitu a inspiraci napříč generacemi.
 

Centrum současného umění DOX je multifunkční prostor, který se soustředí především na umělecké projekty, jejichž součástí je kritická reflexe aktuálních společenských témat a otázek.

Inspirativní témata výstav pravidelně rozvíjí rodinné výtvarné dílny. Pro malé děti u nás naleznete krásný dětský koutek a samozřejmostí je i přebalovací pult. Starší děti provede výstavami interaktivní Galerie hrou, kterou najdete v pokladně.

Nejbližší program
pro celou rodinu

Kamarádi sobě

Umělec Vladimír Skrepl má rád hudbu. A tak jako je v současné hudbě zcela běžné půjčování si a remixování jiných skladeb a motivů, tak je Vladimírova výstava postavena na míchání jeho vlastních obrazů a děl s tvorbou jiných. Přijďte si vytvořit svůj remix s celou rodinou.


Naše programy

Pojďte si hrát.
Myslíme to vážně!

Chtěli byste se na něco zeptat? Kontaktujte nás

Buďte s DOXem jedna rodina

Rodinné členství v Klubu přátel DOX vám po celý rok umožní volný vstup na výstavy, vernisáže nebo rodinné výtvarné dílny. 

Vstupte do klubu

DOXlab

Chcete vědět, co všechno se chystá? Informace o aktuálních vzdělávacích programech a rodinných akcích promítneme až na vaši zeď.

DOXlab na Facebooku