Rodinná dílna
na míru

Nejen dětství je plné otázek

Pro koho? Pro děti a dospělé od 5 let (nebo starší – dle typu programu)

Pro kolik? Stačí 4, ale více kamarádů, více zábavy – nejvíc pak 20 celkem

Kdy? Kdykoli v otvírací době (ale domluva je možná)

Na jak dlouho? Přibližně dvě hodiny (dle ponoření se do programu)

Za kolik? Dospělý 120 Kč | dítě 80 Kč + 500 Kč/skupina

A co členové Klubu přátel DOX? Zdarma pro typ členství rodina + 500 Kč/skupina

Jak a kdy objednat? Rezervace a další informace na rodiny@dox.cz nebo na 295 568 104 | dílnu je ideální objednat alespoň 2 týdny před požadovaným termínem

Storno? Zrušení objednané dílny nejpozději jeden pracovní den předem, jinak účtujeme storno poplatek 500 Kč

Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Ukázat na mapě

Umění je klíčem k poznání světa. K aktuálním výstavám a architektuře Centra DOX proto připravujeme rozmanité programy pro školy i rodiny s dětmi. Pokud Vás láká zažít intenzivní, kreativní a poučné dvě hodiny se svými blízkými a přáteli, stačí si vybrat „co“ a „kdy“ a zbytek je na nás.

Důvody a možnosti. Láká vás spíš vzdělávací hodnota současného umění a architektury? Projděte si bohatou nabídku našich vzdělávacích programů – zabýváme se spoustou témat a ročně realizujeme přes 200 programů pro žáky a studenty všech stupňů škol. 

Preferujete spíš tvořivou dílnu s důrazem na spolupráci v rámci rodinné návštěvy DOXu? Nestihli jste, nebo nestihnete některou z pravidelných Rodinných výtvarných dílen? Není problém uskutečnit takovou dílnu v jiném termínu.

A nenašli jste nic, co by Vás v navržené podobě zaujalo a přesto Vás nějaká kreativní návštěva Centra DOX láká? Perfektní, dejte vědět – vítáme nové nápady a máme rádi nové spolupráce. Těšíme se!

Naše aktuální
rodinné dílny

PROMĚNA podle vzoru RODINA

Odpoledne plné workshopů a aktivit pro rodiny s dětmi v rámci festivalu FUK! Je to výjimečná příležitost zažít dohromady knihy, zvuky, umělou inteligenci, divadlo, výtvarné umění a další. Společně strávený čas v rámci rodiny je vzácnost a strávený kreativně ještě větší.


Zakázané uvolnění

Tomáš Měšťánek nevystavoval příliš často, o slávu a lesk výstavních síní nestál. Ve svém ateliéru v Uherském Hradišti ale se zápalem po desetiletí chrlil malby, skici a kresby, jako by malovat znamenalo dýchat. A o malbu jako něco důležitého i přirozeného půjde v naší rodinné dílně především.