Rodinná dílna
na míru

Nejen dětství je plné otázek

Pro koho? Pro děti a dospělé od 5 let (nebo starší – dle typu programu)

Pro kolik? Stačí 4, ale více kamarádů, více zábavy – nejvíc pak 20 celkem

Kdy? Kdykoli v otvírací době (ale domluva je možná)

Na jak dlouho? Přibližně dvě hodiny (dle ponoření se do programu)

Za kolik? Dospělý 140 Kč | dítě 100 Kč + 500 Kč/skupina

A co členové Klubu přátel DOX? Zdarma pro typ členství rodina + 500 Kč/skupina

Jak a kdy objednat? Rezervace a další informace na rodiny@dox.cz nebo na 295 568 104 | dílnu je ideální objednat alespoň 2 týdny před požadovaným termínem

Storno? Zrušení objednané dílny nejpozději jeden pracovní den předem, jinak účtujeme storno poplatek 500 Kč

Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Ukázat na mapě

Umění je klíčem k poznání světa. K aktuálním výstavám a architektuře Centra DOX proto připravujeme rozmanité programy pro školy i rodiny s dětmi. Pokud Vás láká zažít intenzivní, kreativní a poučné dvě hodiny se svými blízkými a přáteli, stačí si vybrat „co“ a „kdy“ a zbytek je na nás.

Důvody a možnosti. Láká vás spíš vzdělávací hodnota současného umění a architektury? Projděte si bohatou nabídku našich vzdělávacích programů – zabýváme se spoustou témat a ročně realizujeme přes 200 programů pro žáky a studenty všech stupňů škol. 

Preferujete spíš tvořivou dílnu s důrazem na spolupráci v rámci rodinné návštěvy DOXu? Nestihli jste, nebo nestihnete některou z pravidelných Rodinných výtvarných dílen? Není problém uskutečnit takovou dílnu v jiném termínu.

A nenašli jste nic, co by Vás v navržené podobě zaujalo a přesto Vás nějaká kreativní návštěva Centra DOX láká? Perfektní, dejte vědět – vítáme nové nápady a máme rádi nové spolupráce. Těšíme se!

Naše aktuální
rodinné dílny

BABYDOX: Všechno jako na počátku světa

Rodinná dílna BABYDOX pro děti od 1,5 roku do 4 let se zaměří na mnohovrstevnatá díla Kamily Ženaté ve výstavě Všechno jako na počátku světa.


FUK RODINÁM: Festivalový rodinný den

Odpoledne plné aktivit pro rodiny s dětmi v rámci Festivalu umění a kreativity ve vzdělávání. Minifestival, na kterém se setká několik různých organizací a přístupů v kreativním učení. Příležitost zažít dohromady knihy, zvuky, nový cirkus, divadlo, film, výtvarné umění a další.


BABYDOX: TransForman

Rodinná dílna BABYDOX pro děti od 1,5 roku do 4 let se bude zabývat změnou, proměnou či pohybem. Budeme společně hledat různé podoby obrazů a vytvářet metamorfózy zvířat a lidí.Vzpomínka

Když se díváme na hvězdné nebe, vidíme nejen cosi neuvěřitelné vzdáleného, ale i dávného. Z různých míst a časů k nám přicházejí i vzpomínky. Rodinná dílna k obrazům Kamily Ženaté bude plná inspirace, jak zachytit vzdálené a dávné. Dílna se uskuteční v rámci festivalu Máme otevřeno.