Rodinná dílna
na míru

Nejen dětství je plné otázek

Pro koho? Pro děti a dospělé od 5 let (nebo starší – dle typu programu)

Pro kolik? Stačí 4, ale více kamarádů, více zábavy – nejvíc pak 20 celkem

Kdy? Kdykoli v otvírací době (ale domluva je možná)

Na jak dlouho? Přibližně dvě hodiny (dle ponoření se do programu)

Za kolik? Dospělý 120 Kč | dítě 80 Kč + 500 Kč/skupina

A co členové Klubu přátel DOX? Zdarma pro typ členství rodina + 500 Kč/skupina

Jak a kdy objednat? Rezervace a další informace na rodiny@dox.cz nebo na 295 568 104 | dílnu je ideální objednat alespoň 2 týdny před požadovaným termínem

Storno? Zrušení objednané dílny nejpozději jeden pracovní den předem, jinak účtujeme storno poplatek 500 Kč

Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Ukázat na mapě

Umění je klíčem k poznání světa. K aktuálním výstavám a architektuře Centra DOX proto připravujeme rozmanité programy pro školy i rodiny s dětmi. Pokud Vás láká zažít intenzivní, kreativní a poučné dvě hodiny se svými blízkými a přáteli, stačí si vybrat „co“ a „kdy“ a zbytek je na nás.

Důvody a možnosti. Láká vás spíš vzdělávací hodnota současného umění a architektury? Projděte si bohatou nabídku našich vzdělávacích programů – zabýváme se spoustou témat a ročně realizujeme přes 200 programů pro žáky a studenty všech stupňů škol. 

Preferujete spíš tvořivou dílnu s důrazem na spolupráci v rámci rodinné návštěvy DOXu? Nestihli jste, nebo nestihnete některou z pravidelných Rodinných výtvarných dílen? Není problém uskutečnit takovou dílnu v jiném termínu.

A nenašli jste nic, co by Vás v navržené podobě zaujalo a přesto Vás nějaká kreativní návštěva Centra DOX láká? Perfektní, dejte vědět – vítáme nové nápady a máme rádi nové spolupráce. Těšíme se!

Naše aktuální
rodinné dílny

Přání a stížnosti

Spokojenost je prý klíčem ke štěstí. Možnost a potřeba tvořit může být pak takovým klíčem ve chvíli, kdy máme neuskutečnitelná přání a nepřekonatelné stížnosti. Rodinná výtvarná dílna k výstavě BADIUCAO: MADe IN CHINA.


VN

Věra Nováková měla větší část svého života zakázáno prezentovat svá díla, a přesto ji v tvorbě nikdo nezastavil. Co vás po návštěvě výstavy napadne k písmenům V a N kromě monogramu umělkyně? Rodinná výtvarná dílna k výstavě Věry Novákové Via Vitae.


DDD: Dětský Den v DOXu

Otevřené výtvarné dílny k výstavám (Ne)Moc, BADIUCAO: MADe IN CHINA a Via Vitae Věry Novákové Několik výtvarných dílen rozmístěných po celém DOXu bude opět propojovat (ne)soutěž, ve které bude mít každý šanci zvítězit; vyhrát nad rozmanitými výtvarnými úkoly v nejrůznějších disciplínách.


Gulliverova cesta do fantazie

Kam byste se chtěli podívat, kdybyste ovládali „přemisťovací kouzlo“? Bylo by to známé místo na Zemi nebo úplně vymyšlený svět? Minulost nebo budoucnost? A co byste si odtamtud přinesli? Rodinná výtvarná dílna ke vzducholodi Gulliver.


Výtvarná dílna

Umělkyně Věra Nováková je výtvarnicí v tom nejlepším slova smyslu – má obrovskou škálu přístupů k obrazu, k různým technikám a dívat se jí pod ruce prostřednictvím výstavy je radost. Rodinná výtvarná dílna k výstavě Věry Novákové Via Vitae.


Umění poradit si

Schopnost angažovat se proti nespravedlnosti vyžaduje notnou dávku odvahy. A trochu nečekaně se může hodit i smysl pro humor. Badiucao, čínský umělec v exilu, disponuje obojím. Rodinná výtvarná dílna k výstavě BADIUCAO: MADe IN CHINA.


Hodně moc

Výstava o moci a bezmoci nepůsobí jako vhodný materiál pro dětské a rodinné dílny. A přece tomu tak není. Inspirováni fascinujícími díly budete výtvarně zpracovávat vaše vlastní fascinace. Rodinná výtvarná dílna k výstavě (Ne)Moc.