DOX hledá posilu týmu na pozici Provozní kavárny DOX Café

Popis pozice

Kavárna DOX Café hledá do svého týmu kolegyni/kolegu, která/ý se nebojí vzít věci do vlastních rukou a má zájem starat se o chod kavárny v netradičním a inspirativním prostředí jedné z nejprogresivnějších kulturních institucí v ČR.

Co bude vaší pracovní náplní?

  • organizace pracovníků kavárny

  • zásobování kavárny, úprava její nabídky, skladová evidence

  • práce se systémem Dotykačka

  • obsluha kavárny DOX a jejích návštěvníků, a to jak při běžném chodu galerie v rámci jejích otevíracích hodin (st–ne 12.00–18.00), tak při kulturních a soukromých akcích mimo otevírací dobu

  • zajištění občerstvení a obsluhy na akcích Centra DOX

Co od vás čekáme?

  • předchozí min. 2-letá zkušenost z kavárenského prostředí na provozní pozici

  • vstřícná, milá a přirozeně pečující povaha

  • svědomitost, pořádkumilovnost, samostatnost a proaktivita, týmový duch

  • zkušenost se systémem Dotykačka značnou výhodou

  • časová flexibilita, anglický jazyk

A co nabízíme my?

  • inspirativní prostředí s milým mladým týmem

  • pracovní poměr na HPP v rozsahu 32 hod. týdně (směny krátký/dlouhý týden st–pá/st–ne)

  • možnost účastnit se programu Centra DOX (výstavy, komentované prohlídky s umělci a kurátory apod.)

Nástup od dubna 2024

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte prosím do 10. 3. na e-mail jitka.karska@dox.cz.

K osobnímu setkání budou pozvaní vybraní zájemci. Výběr uchazečů proběhne formou pohovoru ve dvoukolovém řízení.

Jste náš člověk?
Buďte náš člověk.