Centrum současného umění DOX hledá posilu týmu na pozici vedoucí produkce

Náplň práce

  • odpovědnost za kompletní produkční zajištění programu Centra DOX a veškerých
    jeho aktivit, které mimo jiné zahrnují:
    • výstavní projekty
    • divadelní a taneční představení
    • koncerty soudobé hudby
    • filmové projekce
    • literární programy
    • vzdělávací aktivity
    • programy pro rodiny s dětmi

  • supervize činností všech členů produkčního týmu
  • komunikace s hostujícími soubory, umělci i nájemci, technickými i PR týmy
  • řízení projektů ve všech fázích projektového cyklu
  • finanční řízení jednotlivých projektů, příprava rozpočtů a smluv

Předpoklady

  • zájem o kulturu a aktivity DOXu, všeobecný přehled

  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici – produkce v oblasti kultury (organizace
    akcí, festivalů, oblast výstavnictví, divadelní či filmové produkce apod.)

  • výborné organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost,
    zodpovědnost

  • schopnost koordinovat a řídit tým

  • výborná znalost anglického jazyka – slovem i písmem

  • základní znalost výstavního i divadelního provozu a technické produkce výhodou

  • organizační schopnosti, zvládnutý time management

  • výborné uživatelské znalosti PC

  • nasazení a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • prostor k seberealizaci a uplatnění zkušeností v inspirativním prostředí jedné
    z nejprogresivnějších kulturních institucí v ČR
  • různorodou a kreativní práci v příjemném kolektivu
  • pracovní poměr na HPP na 1 rok s možností prodloužení
  • dobré platové ohodnocení

Nástup možný od 1. března 2022. Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zašlete prosím do 31. 1. 2022 na adresu horackova@dox.cz. Výběrové řízení proběhne formou pohovoru ve dvou kolech.

Jste náš člověk?
Buďte náš člověk.