Centrum současného umění DOX hledá posilu týmu na pozici vedoucí směny v kavárně DOX

Kavárna DOX hledá do svého týmu pečlivé a pečující lidi, kteří se nebojí vzít věci do vlastních rukou, mají zájem o práci v kavárně s nadstavbou netradičního a inspirativního prostředí jedné z nejprogresivnějších kulturních institucí v ČR.

Náplň práce

  • obsluha kavárny DOX a jejích návštěvníků a to jak při běžném chodu galerie
    v rámci jejích otevíracích hodin (st–ne 12:00–18:00), tak při kulturních
    a soukromých akcích mimo otevírací dobu.
  • kontrola stavu zásob kavárny
  • udržování prostorů kavárny v reprezentativním stavu
  • práce s pokladním systémem Dotykačka

Předpoklady

  • předchozí zkušenost z kavárenského prostředí a láska ke kávě a k lidem nutná

  • vstřícná, milá a přirozeně pečující povaha

  • svědomitost, pečlivost, samostatnost a proaktivita, týmový duch

  • zkušenost se systémem Dotykačka výhodou

  • časová flexibilita, anglický jazyk

Nabízíme

Tým celé galerie je milý a rozmanitý, stejně jako práce v ní. Zaučení veškerých
procesů je samozřejmostí, stejně tak možnost navštěvovat zdarma kulturní
akce (koncerty, divadla, debaty, kino aj.) odehrávající se v DOXu mimo Vaši
pracovní dobu.

  • práci v krásném, inspirativním prostředí s milým týmem
  • soukromé komentované prohlídky s umělci a kurátory galerie
  • kreativní vyžití – rádi se necháme inspirovat tvými nápady na zlepšení
  • zaučení veškerých procesů chodu kavárny
  • pracovní poměr na poloviční úvazek formou HPP či DPČ
  • dobré platové ohodnocení

Nástup možný od září 2022. Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zašlete prosím na adresu horackova@dox.cz. Výběrové řízení proběhne během srpna formou pohovoru.

Jste náš člověk?
Buďte náš člověk.