Multifunkční sál DOX+

Významné myšlenky potřebují prostor

Otvírací doba dle programu

Plně bezbariérový přístup


Multifunkční sál DOX+
Poupětova 3, Praha 7
Ukázat na mapě

V roce 2018  se DOX rozšířil o technicky špičkově vybavený multifunkční sál DOX+, který vznikl podle návrhu architektonického studia Petr Hájek ARCHITEKTI. Slouží především scénickým uměním – divadlu, tanci, hudbě, filmu či performance. Také sál DOX+ byl v roce 2018  nominován na evropskou architektonickou Cenu Miese van der Rohe.

Poslední fází rozšíření Centra DOX je komplex budov v provedení studia Petr Hájek ARCHITEKTI. Špičkově technicky vybavený multifunkční sál nazvaný DOX+ s kapacitou 450–700 osob je současně plnohodnotným divadelním a tanečním prostorem, kinem i konferenčním sálem.

A díky dobře promyšlené akustice i prvotřídním sálem koncertním. Jeho propojení se samostatnou zkušebnou poskytuje profesionální zázemí pro divadelní taneční produkce. Stálé zázemí v novém prostoru DOX+ našel divadelní soubor Farma v jeskyni pod vedením režiséra Viliama Dočolomanského.

Nový sál DOX+ se zkušebnou doplňuje zrekonstruovaný šestipatrový objekt v ulici Poupětovа, který slouží jako provozní zázemí.

Autoři: Petr Hájek ARCHITEKTI
Realizace: 2018

Pronajměte si místo
pro své myšlenky