Příměstský tábor 5

5.–9. 8. 2024

Nejen dětství je plné otázek

Tento tábor je již naplněn.

Pro koho? Pro děti ve věku 6–12 let

Kdy? V termínu 5.–9. 8. 2024 každý den od 9 do 16 hodin

Za kolik? 3 800 Kč (Zahrnuje vstupné, lektorské služby, výtvarný materiál a obědy v Bistru DOX+.)

A co členové DOX Klubu? Se členstvím v kategorii rodina 10 % sleva na jakýkoliv tábor

Kde? Ve výtvarném ateliéru DOXlab, výstavních prostorech a okolí DOXu

Jak se přihlásit? E-mailem na rodiny@dox.cz nebo volejte 295 568 104

Podívejte se na další termíny táborů.

Centrum současného umění  DOX
Poupětova 1, Praha 7
Ukázat na mapě

Co máme na svém městě rádi? Kde rádi trávíme čas ve svém okolí a proč? Můžeme sami ovlivnit místa kolem nás? Architektura, urbanismus a veřejný prostor zní možná komplikovaně, ale zdání samozřejmě klame. Každý z nás s nimi má osobní zkušenost, a to se počítá! 

Vliv staveb, budov, města a veřejného prostranství na naše prožitky a pohyb v prostoru budeme zkoumat díky přítomnosti inspirativní architektury DOXu a okolních Holešovic. Máme to blízko do parku a do školy nemusíme komplikovaně obcházet pět bloků, abychom našli přechod? Jaké to je projíždět po lávce na koloběžce s kamarády? Co všechno můžeme vnímat pod slovem architektura? Její hranice budeme společně prozkoumávat hravou formou v širším okolí galerie. 

Aktivity výtvarného tábora se budou odehrávat v doxlabu, ve výstavách a samozřejmě venku ve víru našeho města. Seznámíme se s budovou DOXu, s práci architektů, kteří se podíleli na vzniku téhle jedinečné budovy a sami se staneme tvůrci a tvůrkyně města se vším co k němu patří. Během našeho letního tábora nás čeká spousta zábavy, her, kreativity, objevování a tvorby.

Lektorka: Viktoria Krtička Černegová

Minulý rok jsme zažili