Příměstský tábor 6

15.–19. 8. 2022

Nejen dětství je plné otázek

Tento tábor je již naplněn. Podívejte se na naše další termíny.

Pro koho? Pro děti ve věku 9–14 let

Kdy? V termínu 15.–19. 8. 2022 každý den od 9 do 16 hodin

Za kolik? Částka 3 600 Kč zahrnuje vstupné, lektorské služby, výtvarný materiál a obědy v Bistru DOX+

Kde? Především venku a v interiérech a výstavních prostorech Centra DOX

S kým? S naší lektorkou Viktorií Černegovou

Jak se přihlásit? E-mailem na rodiny@dox.cz nebo volejte na 295 568 104

Je pro nás všechny pohyb po městě stejný? Co máme na svém městě rádi a kde rádi trávíme čas ve svém okolí? Co na to má vliv a můžeme to ovlivnit my sami? 

Architektura, urbanismus a veřejný prostor zní možná jako tajemná slůvka, ale zdání samozřejmě klame. Vliv staveb, budov, města a veřejného prostranství na naše prožitky a pohyb v prostoru budeme zkoumat díky přítomnosti inspirativní architektury Centra DOX a okolních Holešovic.

Záleží na velikosti chodníku, navržení parku či počtu přechodů? Co vše můžeme vnímat pod slovem architektura a kde jsou její hranice? To vše, a ještě více, budeme společně zkoumat hravou formou v širším okolí galerie. Aktivity výtvarného tábora se budou odehrávat v DOXím tvůrčím ateliéru, ve výstavách a samozřejmě venku ve víru našeho města. Seznámíme se s Centrem DOX a s prací architektů, kteří se podíleli na vzniku téhle jedinečné budovy, a sami se staneme tvůrci a tvůrkyněmi města se vším, co k němu patří. Během našeho letního tábora nás čeká spousta zábavy, her, kreativity, objevování a tvorby.

Minulý rok jsme zažili