SelfiePoster

15. 3. 2018, 16:00

Grafický workshop s Patrikem Svobodou k výstavě Daniel Pešta: DeTermination.

Workshop je určen (nejen) studentům středních, vysokých a vyšších odborných škol. Jeho účastníci budou mít možnost pracovat s grafickými tablety společnosti Wacom pod dohledem zkušených odborníků a grafika.

 

Grafický designer a reklamní art director Patrik Svoboda spolupracuje s umělci, uměleckými institucemi, neziskovými organizacemi i nadnárodními společnostmi. V úvodu krátce představí svou práci a plakát samotný - rozdíl mezi komerční prezentací a prezentací výstavy, přístupy k plakátům (Stefan Sagmeister & Jessica Walsh, Paul Rand, Daniel Eatock, David Shrigley) + postupy při tvorbě plakátu. Součástí bude i prohlídka výstavy Daniela Pešty DeTermination.

 

V závěrečném workshopu na téma „SelfiePoster“ budete moci s pomocí tabletů vytvářet a konzultovat autorský plakát. Kromě nejvyspělejších tabletů značky Wacom bude k otestování připravena i speciální řada „Cintiq“ určená profesionálním výtvarníkům.

 

Důležité upozornění pro zájemce o workshop:
Workshop předpokládá nejen základní znalosti práce s grafickým tabletem, nutná je znalost Adobe Photoshop / Illustrator. Vlastní počítač (s Adobe Photoshop / Illustrator) je podmínkou účasti.

 

Patrik Svoboda info: www.visualperfect.eu

Kapacita je omezena na 20 osob.
Vstup: 90 Kč
Více informací a rezervace:
jiri@dox.cz