Knihkupectví BENDOX

Začtěte se kdykoli v otvírací době

pondělí:
Zavřeno
úterý:
11.00 – 19.00
středa:
11.00 – 19.00
čtvrtek:
11.00 – 19.00
pátek:
11.00 – 19.00
sobota:
11.00 – 19.00
neděle:
11.00 – 19.00

Podívejte se do našeho e-shopu www.bendox.cz

Kontakt
hello@bendox
+420 295 568 114
(na tomto čísle nás zastihnete během otvírací doby galerie)

Do knihkupectví se můžete podívat zcela zdarma bez vstupenky do galerie.

Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Ukázat na mapě

Rodinné knihkupectví Bendox najdete v prvním patře galerie – od vstupu do galerie stačí pokračovat rovně po rampě. Najdete v něm široký výběr knih o umění, designu, fotografii i o dalších tématech od cestování po architekturu. V pečlivě vybrané nabídce knih objevíte krásné tituly od světových nakladatelů Gestalten, Taschen nebo Phaidon, ale i menší úzce zaměřené vydavatele, jako jsou Aktar, Hoaki nebo Luster. Nechybí ani velká sekce o českém současném umění, jež nabízí nejrůznější monografie českých umělců 20. a 21. století a další publikace.

Velká sekce knihkupectví je věnovaná také dětem. Své si najde každý – od malých ratolestí po větší a zkušenější dětské čtenáře. Těžištěm dětského sortimentu jsou známí čeští knižní vydavatelé Baobab, Labyrint, Albatros a další. 

Pro děti i dospělé navíc v Bendoxu máme i unikátní papírenské výrobky: papírové skládačky, jednoduché hry či puzzle, které mají společného jmenovatele – umění. Na své si přijdou i nepražští, kteří si z DOXu chtějí odnést nějaký pražský nebo přímo doxí papírový suvenýr.

Dobře víme, že nic nenahradí zážitek z ležérního knižního listování. Široký sortiment knihkupectví však můžete procházet také z tepla domova na našem e-shopu www.bendox.cz, který nabízí dopravu po celém Česku i po Evropě.

Prozkoumejte celý prostor