Design shop DOX
by Qubus

Kochejte se a nakupujte kdykoli v otvírací době

Podívejte se do našeho e-shopu 
www.doxbyqubus.cz

Kontakt
doxshop@qubus.cz 
+420 607 546 776
+420 295 568 114

Do design shopu se můžete podívat zcela zdarma bez vstupenky do galerie

Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Ukázat na mapě

Galerijní obchod DOX by Qubus byl otevřen spolu s Centrem současného umění DOX v roce 2008 a je situován v mezipatře DOXu. Je mladší pobočkou značky Qubus a rozšířenou verzí prvního design shopu v České republice. DOX by Qubus nabízí kurátorovaný výběr více než 2500 produktů od 90 současných designérů a umělců. Na ploše o 180 m2 najdete exkluzivní výběr skla, keramiky, porcelánu a široké zastoupení českého současného šperku. Nechybí zde hračky, doplňky do interiéru, drobné dárky i unikátní sběratelské objekty na pomezí art designu.

DOX by Qubus získal hned první rok své existence ocenění „Obchod roku“ cen Czech Grand Design 2008. Zakladatelem DOX by Qubus je designér a výtvarník Jakub Berdych Karpelis, spoluzakladatel značky Qubus. Kurátorský výběr připravuje Jakub Berdych Karpelis ve spolupráci s Michaelou Coufalovou, manažerkou obchodu. Interiér obchodu navrhlo studio Qubus a svou jednoduchostí zapadá do minimalistického charakteru celé budovy.

Do obchodu vede bezbariérová rampa hned za recepcí DOXu a vstupné je, stejně jako do knihkupectví Bendox a kavárny DOX, zdarma.

Čeští designéři:

Qubus, Jakub Berdych Karpelis, Maxim Velčovský, Antonín Hepnar, Daniel Piršč, Eva Eisler, Janja Prokić, Klára Šípková, Karla Olšáková, Hanuš Lamr, Lucie Houdková, Michaela Gorcová, Magdalena Šťastníková, Jiří Šibor, Bold Studio, Ondřej Stára, Eva Růžičková, Mária Kobelová, Antonie Lecher, Hana Polívková, Anina Jewellery, Dick Wolf, Kateřina Matěchová, Martin Verner, Karel Votipka, Dana Bezděková, Tadeáš Podracký, Jiří Pelcl, Anna Polanská, Milan Pekař, Rony Plesl, René Roubíček Ivan Komárek, Roman Šedina, Sebastian Kitzberger, Laokon, Dechem, Klimchi, Martin Poš, Artistka, Lukáš Houdek, Křehký, Kutulu, Libuše Niklová, Nalejto, Tyformy, Jindra Viková, Studio LLEV a další.

Zahraniční designéři

Patrik Illo, Aleksandra Stencel, Mindset, Gorka Home, Nonna Lorenz, Bytou, Next, Thorsten Van Elten, Lobi Lychyt, MEJD studio, Thomas Eyck, Casio, Mi-Won McGhee a další.

Prozkoumejte to u nás kompletně