Tata Bojs v zajetí hudby

21. 2. 2021, 20:02

Ať máte jasno, než vás rozptýlíme

Vstupenky: 350 Kč – 1000 Kč

Koncert proběhne online.
 

Widget CTA

Loni vydala kapela Tata Bojs album Jedna nula, předloni oslavila 30 let své existence velkou výstavou TATA 30JS u nás v DOXu. Kapela sice musela odložit plánované turné, ale s fanoušky se spojí alespoň virtuálně či lépe řečeno křtem JEDNA NULA OnLive. Právě tak zní podtitul speciálního online koncertu, který proběhne 21. února v Airship Online Studiu DOX+ a bude v lecčems výjimečný…

„Tentokrát chystáme náš klasický ‚velký rokenrol‘ s hosty a speciálně upravenou scénou v sále DOX+. Scéna bude situovaná do kruhu pomocí takových věží – ‚menhirů‘ z prázdných kejsů od techniky. Do takto vymezeného prostoru soustředíme veškerou pozornost a zároveň přiznáváme přítomnost a ukazujeme práci všech našich spolupracovníků. Koncerty i kultura obecně nejsou jen lidi na pódiu, ale je to celý tým, bez něhož by žádná akce nemohla proběhnout, a my je všechny chceme tentokrát vtáhnout pěkně do dění na scéně. Stanou se společně s námi aktéry i diváky zároveň. Pomyslným středobodem scény je obří diskokoule symbolizující pro všechny účinkující v kruhu diváka a posluchače. K ní se upírá veškerá pozornost,“ vysvětluje frontman Tata Bojs Milan Cais.

Jak je u Tatáčů zvykem (i jak naznačuje výše řečené), bude se koncert a křest novinky Jedna nula v mnohém lišit od livestreamů tak, jak je převážně známe. Fakt, že se celá akce odehraje v režii renomovaného režiséra Ondřeje Urbance, který s Tata Bojs v minulosti již několikrát na záznamech živých koncertů spolupracoval, slibuje takřka filmový zážitek v přímém přenosu, jemuž přidá na síle i perfektní zvuk pod taktovkou Dušana Neuwertha, světelný design dvorního osvětlovače Filipa Bruthanse nebo originální projekce k novým písním VJe Clada.