Umění v galerii, umění na talíři

Bistro DOX+  je otevřeno od pondělí do pátku 11–15 hod

Terasa DOX+  je otevřena v sezóně květen–září

 

Budova DOX+ 
Poupětova 3, Praha 7
Ukázat na mapě

Stavte se na snídani, brunch nebo oběd v novém holešovickém bistru. Bistro DOX+ najdete v prvním patře budovy DOX+. Prostor je vhodný na pracovní schůzky, klidnou snídani, rychlý oběd, skleničku vína či domácí limonádu s přáteli nebo odpolední kávu s dezertem. 

Kromě snídaní (9.00–10.00) máme každý den obědové menu (11.00–15.00) s výběrem české i mezinárodní kuchyně. Základem všech jídel jsou čerstvé suroviny, samozřejmostí je vždy vegetariánské jídlo, velký salát a specialita šéfkuchaře. Naším heslem je umění na talíři.

Akceptujeme hotovost, platební karty a všechny druhy stravenek. Máme sezení pro děti, jsme dog-friendly, samozřejmostí je rychlá Wi-Fi. Myslíme ekologicky a jídlo rozvážíme ve vratných REkrabičkách, které zajistí čerstvost a teplotu jídla.

Rozvoz k vám domů si můžete objednat prostřednictvím rozvážkových společností, jsme schopni zajistit také rozvoz většího odběru jídel pro celou vaši firmu. Prostor bistra si můžete pronajmout na večírek, oslavu, či firemní akci. Zjistit možnosti pronájmu

Prozkoumejte to u nás kompletně