S kůží na trh: HOW CAN I HELP YOU?

10. 3. – 20. 8. 2023

Vzdělávání bez limitů, program se začátkem a koncem

Pro koho? Pro širokou veřejnost | pro studenty 2. stupně ZŠ a SŠ (vhodný doplněk výuky VV, mediální výchovy, OV/ZSV, ČJ)

Jak dlouho trvá? 120 min 

Kolik stojí pro školní skupinu? 100 Kč/osoba při skupině od 10 do 25 osob | pedagogický doprovod zdarma  

Kolik stojí pro jakoukoli jinou skupinu? 240 Kč/osoba při skupině od 5 do 15 osob

Jak a kdy objednat? Rezervace a další informace na skoly@dox.cz nebo na 295 568 104 | program je ideální objednat alespoň 2 týdny před požadovaným termínem

Storno? Zrušení objednaného programu nejpozději jeden pracovní den předem, jinak účtujeme storno poplatek 500 Kč

Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7
Ukázat na mapě

Widget CTA

Vzdělávací program ze stálé nabídky ROLE (V) UMĚNÍ k výstavě Krištofa Kintery s názvem HOW CAN I HELP YOU?

role „divák“

Co to znamená jít „s kůží na trh“? Vzdělávací program dává prostor vyjadřovat se k aktuálním tématům skrze bohatý jazyk Krištofa Kintery. Ten nabízí ve své aktuální výstavě mnoho podnětů, nečekaných spojení a přirozeně inspiruje k tomu zanechat také svůj vzkaz. Průzkum motivace, fascinace i frustrace.

A co my? Co nás fascinuje? Jaké máme problémy, co nás trápí a co s tím chceme a můžeme dělat? V programu hledáme od začátku význam slov jako „svoboda“, „odvaha“ nebo „protest“. V následné prohlídce výstav se dostáváme více do hloubky a sbíráme materiál k vlastnímu „uměleckému“ vyjádření. Co dáte vědět vy o aktuální přítomnosti a vašem světě? Pojďte s kůží na trh.

Vzdělávací program obsahuje diskuse, aktivity ve výstavě a závěrečný workshop. Jednotlivé části programu jsou přirozeně vyváženy a přizpůsobeny věku skupiny.

Překvapte rodinu i kamarády a připravte jim netradiční odpoledne nebo poznejte své kolegy v jiných rolích – tento program si můžete objednat jako rodinný workshop či teambuilding. Více informací