Předchozí akce 

Teď a tady

Rodinná výtvarná dílna k výstavě českého umělce Jiřího Davida Jsem tady. Výstava stojí za pečlivé prozkoumání – je rozmanitá a vtahuje. Jednou připomíná něžný impresionismus, podruhé divoké výbuchy barev.


Festival Jeden svět v DOXu

22. ročník filmového festivalu Jeden svět letos nabídne téma klimatické krize. U nás v DOXu vás čekají celovečerní filmy, rozsáhlá VR sekce, kterou na žádném jiném festivalovém místě nenajdete, a také debaty s tvůrci či protagonisty.


Noisy Talk vol 12. / Tomáš Baďura

Březnová Noisy Talk se bude zabývat tématem ekonomické a společenské hodnoty přírody. Je možné tuto hodnotu zohledňovat v plánování měst, krajiny či národních strategií? Na tyto otázky se pokusí odpovědět Tomáš Baďura.


Výstavou Jsem tady s autorem Jiřím Davidem

Nakolik Jiří David svými obrazy ilustruje dění kolem nás? Proč o malbách prezentovaných ve výstavě hovoří jako o psychedelickém impresionismu? Nejen těchto témat se můžete dotknout na komentované prohlídce výstavy Jsem tady přímo s Jiřím Davidem.


Informátoři

Do skupiny aktivistů usilujících o odhalení skrytých kriminálních praktik byl nasazen špion. Následovaly vraždy bouřících se členů odborů v zemích třetího světa. Kdo je kdo v této hře? Strhující inscenace Farmy v jeskyni.Sumika

Hypnotizující až kontemplativní zážitek. Tak lze stručně popsat taneční inscenaci Sumika oceňované japonské choreografky Ruri Mito. Nenechte si ujít japonskou preciznost převedenou v lidský pohyb.Data vs. vzdělávání

Mnohé děti tráví online i čtyři hodiny denně. Jsou ale opravdu digitálně gramotné? A pokud by se měla digitální gramotnost vyučovat ve školách, mají učitelé dostatečnou digitální kompetenci?


Teď a tady

Rodinná výtvarná dílna k výstavě českého umělce Jiřího Davida. Jednou připomíná něžný impresionismus, podruhé divoké výbuchy barev. Vaše „teď a tady“ pro celou rodinu. Užijte si barevnou přítomnost spolu.


Výstavou Jsem tady s autorem Jiřím Davidem

Výstavou Jsem tady vás provede na komentované prohlídce sám autor Jiří David s kurátorem Viktorem Pivovarovem.